Dzień Postaci z Bajek

by

W tym roku „Dzień Postaci z Bajek” obchodziliśmy 8 listopada. Wychowawcy świetlicy zaplanowali dla wszystkich uczniów klas I-III wspaniałe atrakcje. Na rozgrzewkę odbyły się zmagania w „Bajkowym Konkursie”. Uczestnicy zmierzyli się w pięciu konkurencjach. W tym samym czasie miał miejsce konkurs „Bajkowa klasa”. Szalony Kapelusznik odwiedzał klasy i notował ilu uczniów przyszło do szkoły w bajkowych strojach. Kolejna rozgrywka była dedykowana dla naszych pierwszoklasistów. Uczestnicy wykonali z różnokolorowych mas plastycznych „Bajkową pizzę”, czym oczarowali jury konkursowe. Punktem kulminacyjnym była BAJKOWA PARADA, w czasie której szkolny korytarz przemienił się w prawdziwą KRAINĘ BAŚNI! Barwny korowód bajkowych postaci prezentował się cudnie. Podczas naszego szkolnego „Dnia Postaci z Bajek” przekonaliśmy się, że nadal bardzo kochamy bajki oraz wspólną zabawę.

A oto wyniki wszystkich konkursów:

„Bajkowy konkurs”

I miejsce Antonina S. kl. II b

II miejsce Martyna Cz. kl. II b.

III miejsce Igor M. kl. II b oraz Matylda J. kl. II b.

„Bajkowa Pizza”

Kornel M. kl. I c

Bajkowa klasa”

Klasa I B

Skip to content