12 czerwca w Słubicach odbyła się Lubuska Olimpiada Młodzieżowa w lekkiej atletyce, gromadząca najlepszych młodych sportowców z całego województwa.
Z ogromną dumą informujemy, że uczeń naszej szkoły Jakub Jańczak wywalczył tytuł Mistrza Województwa Lubuskiego, osiągając znakomity wynik.
To wielki sukces będący efektem ciężkiej pracy, systematycznych treningów oraz sportowej pasji. Jakub godnie reprezentował naszą szkołę, pokazując wysoki poziom sportowy i ducha fair play.
Serdecznie gratulujemy Jakubowi tego wyjątkowego osiągnięcia oraz życzymy kolejnych sukcesów na arenach sportowych!







































