• Mistrz województwa w lekkiej atletyce!

    12 czerwca w Słubicach odbyła się Lubuska Olimpiada Młodzieżowa w lekkiej atletyce, gromadząca najlepszych młodych sportowców z całego województwa.

    Z ogromną dumą informujemy, że uczeń naszej szkoły Jakub Jańczak wywalczył tytuł Mistrza Województwa Lubuskiego, osiągając znakomity wynik.

    To wielki sukces będący efektem ciężkiej pracy, systematycznych treningów oraz sportowej pasji. Jakub godnie reprezentował naszą szkołę, pokazując wysoki poziom sportowy i ducha fair play.

    Serdecznie gratulujemy Jakubowi tego wyjątkowego osiągnięcia oraz życzymy kolejnych sukcesów na arenach sportowych!


  • Charytatywny kiermasz dla Dawida

    W czwartek, 11 czerwca 2026 r., klasa 5a wraz z wychowawczynią, panią Kingą Tomczak, oraz we współpracy z wolontariatem prowadzonym przez panią Ewelinę Łoś zorganizowała charytatywny kiermasz dla Dawida.

    Podczas wydarzenia można było kupić wiele pyszności, między innymi popcorn, galaretki, ciasto oraz inne smakołyki przygotowane specjalnie na ten cel. Uczniowie mieli również możliwość wykonania własnych przypinek oraz zrobienia pamiątkowych zdjęć w fotobudce.

    Dzięki zaangażowaniu organizatorów, uczniów i całej społeczności szkolnej udało się zebrać 712 zł.

    Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie kiermaszu oraz wsparli tę piękną inicjatywę.


  • Formacje Taneczne Shake i Shake Kids

    Poraz kolejny nasze Formacje Taneczne Shake i Shake Kids reprezentowały nasza szkołę na imprezie Tańczymy na 6 z SP 13. 10 czerwca na scenie przy Ratuszu zaprezentowało się ponad 60 grup z naszego miasta. Gratulujemy młodym tancerzom osiągnięć i nagród.
    Trenerem dziewcząt jest Pani Magdalena Szczepaniuk


  • Uczniowie klasy 7B ponownie wsparli wychowanków domu dziecka w Kożuchowie

    10 czerwca uczniowie klasy 7B po raz drugi okazali swoje wielkie serca, organizując pomoc dla wychowanków domu dziecka w Kożuchowie. Dzięki zaangażowaniu uczniów udało się zebrać środki finansowe, które zostały przeznaczone na zakup potrzebnych produktów higienicznych, takich jak szampony, pasty do zębów oraz inne artykuły codziennego użytku.

    Akcja była możliwa dzięki ponownie zorganizowanej przez uczniów sprzedaży domowych wypieków i innych słodkości, które sami przygotowali. Zaangażowanie młodzieży oraz chęć niesienia pomocy zasługują na ogromne uznanie.

    Podczas przekazywania zakupionych produktów uczniowie odwiedzili wychowanków domu dziecka. Spotkanie przebiegło w atmosferze życzliwości, wdzięczności i wzajemnej otwartości. Było to niezwykle poruszające wydarzenie, które skłoniło młodzież do refleksji.

    Uczniowie klasy 7B mogli przekonać się, że wychowankowie domu dziecka na co dzień samodzielnie wykonują wiele obowiązków, takich jak przygotowywanie i gotowanie posiłków, sprzątanie kuchni, sypialni oraz innych wspólnie użytkowanych pomieszczeń. Spotkanie to stało się cenną lekcją empatii, odpowiedzialności i wrażliwości na potrzeby innych.


Polityka prywatności

Inspektorem ochrony danych w naszej szkole jest

Katarzyna Urbaniak

Centrum Usług Wspólnych w Zielonej Górze

tel. 880 100 367

e-mail: iod1@cuw.zielona-gora.pl 

Przejdź do treści