SREBRNE PIÓRO KOSZAŁKA OPAŁKA DLA MAGICZNEGO TEATRU!

by

22 maja w Planetarium Wenus odbyła się Gala wieńcząca 31. PRZEGLĄD DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ TWÓRCZOŚCI TEATRALNEJ „O ZŁOTE PIÓRO KOSZAŁKA OPAŁKA”. Choć Magiczny Teatr, z sukcesami, bierze udział w tym przeglądzie od lat, to w obecnym składzie wystąpił po raz pierwszy zyskując uznanie zarówno jury, jak i publiczności. Został nagrodzony „Srebrnym Piórem Koszałka Opałka” za spektakl pt. „Świetliki” – to wielki sukces dla tym zdolnych, niezwykle kreatywnych, pełnych zapału i odwagi małych artystów. GRATULACJE!

Link do występu

Magiczny Teatr – „Świetliki” – 20 maja 2026

https://drive.google.com/file/d/1U2qAHgfODEf3OExKEDhnhvx8hQIA3zTV/view?usp=sharing

Przejdź do treści