„POMOC DLA SCHRONISKA”

by

   Uczniowie klasy 6 d Szkoły Podstawowej nr 8 im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze wraz z wychowawcą zorganizowali kolejny raz zbiórkę darów  dla zwierząt w ramach akcji „Pomoc dla schroniska”. Akcja trwała trzy tygodnie. Dzieci przynosiły karmę i środki higieny( rękawice ,ręczniki papierowe). Zebrane dary zostały zawiezione  dnia 10.11.2023r. do Schroniska dla Zwierząt w Zielonej Górze przez  ucznia  klasy 6d Wojciecha Niedźwiedzia i jego rodziców. Pracownicy przekazali wzruszające podziękowanie na ręce Wojtka dla wszystkich zaangażowanych za dar serca wobec najsłabszych istot. Uczniowie z pewnością będą kontynuować tę działalność ,rozwijając w sobie postawę empatii i otwartości  na potrzeby „naszych braci mniejszych” .Niebawem dzieci wezmą udział w szkoleniu „Pierwsza pomoc dla zwierząt”. Warto pomagać…

                                                                    Joanna Kaniuka-Góra

Skip to content