Moja Jesienna Kartka

by

      W pierwszych dniach listopada 2022 wręczono nagrody w konkursie dla uczniów klas pierwszych uczęszczających do świetlicy. Na konkurs plastyczny„Moja Jesienna Kartka” wpłynęło aż 88 prac. Jury miało więc naprawdę trudne zadanie, dzieła uczniów to cały wachlarz technik, tematów i sposobów wykonania. Wszyscy uczestnicy zostali docenieni słodkim drobiazgiem i mogą podziwiać swoje kartki na wystawie w holu szkoły.

A oto laureaci:

I miejsce:

Kornelia Nowicka 1 a

Jonasz Weiss 1 c

II miejsce:

Zuzia Pawicka 1c

Michał Niesyn 1a

Hania Mroczkowska

III miejsce:

Dawid Szymanowski 1 a

Mikołaj Bartkowski 1 b

Jana Blonkowska 1 c

Wyróżnienia:

Kornel Choroś 1a

Amelia Marczewska 1 a

Jędrek Grygianiec 1 b

Sophia Siedl 1b

Igor Matysik 1b

Ala Rozkrut 1c

Kuba Księżak1c

Jessica Jokisz 1a

Skip to content