Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej – sukces naszych lekkoatletów

by

Z ogromną radością informujemy o świetnym występie uczniów naszej szkoły podczas Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w zawodach lekkoatletycznych. Reprezentanci szkoły pokazali ogromne zaangażowanie, sportowego ducha oraz wysoki poziom umiejętności, zdobywając aż 7 medali.
Nasi zawodnicy rywalizowali w wielu konkurencjach lekkoatletycznych, walcząc o każdy centymetr i każdą sekundę. Dzięki ciężkiej pracy, determinacji oraz wzajemnemu wsparciu udało się osiągnąć znakomite wyniki i godnie reprezentować szkołę na arenie miejskiej.

Przejdź do treści