FUNDACJA ŁAPOLANDIA

by

Podczas akcji charytatywnej na rzecz zwierzaków bezdomniaków z Gminy Zabór uczniowie z naszej szkoły zebrali 638,20 zł. oraz karmę, koce, zabawki i inne potrzebne rzeczy. Fundacja ŁAPOLANDIA dziękuję z całego serca.

Po raz kolejny nie zawiedliście. Łapolandia i koordynator Magdalena Szczepaniuk dziękują ❤️❤️

Przejdź do treści