
W ostatnich dniach uczniowie klas ósmych uczestniczyli w spotkaniu z psycholożką szkolną, które miało na celu wsparcie ich przed zbliżającym się egzaminem ósmoklasisty. Była to cenna okazja do zatrzymania się na chwilę, rozmowy o emocjach oraz wzmocnienia wiary we własne możliwości.
Przed Wami ważny etap, ale pamiętajcie — egzamin to tylko jeden z wielu kroków na Waszej drodze. Najważniejsze jest to, ile pracy i zaangażowania już włożyliście w przygotowania. Zaufajcie sobie, swojej wiedzy i umiejętnościom.
Życzymy Wam spokoju, koncentracji, jasnych myśli i jak najlepszych wyników. Trzymamy za Was kciuki i wierzymy, że poradzicie sobie świetnie. Powodzenia!

