Dnia 2 czerwca na zielonogórskim deptaku odbyło się artystyczne podsumowanie działalności naszego koła plastycznego. Były kreatywne zmagania, podarunki i przysmaki. My też tam byliśmy!!! Dziękujemy Zielonogórskiemu Ośrodkowi Kultury!




Dnia 2 czerwca na zielonogórskim deptaku odbyło się artystyczne podsumowanie działalności naszego koła plastycznego. Były kreatywne zmagania, podarunki i przysmaki. My też tam byliśmy!!! Dziękujemy Zielonogórskiemu Ośrodkowi Kultury!



