„Ahoj przygodo”

„Ahoj przygodo” W dn. 13.06. klasa 2c pod opieką p. Edyty Kowalskiej uczestniczyła w wycieczce edukacyjno-integracyjnej do Nowej Soli. Uczniowie skorzystali z rejsu na statku Laguna, gdzie prowadzili obserwacje środowiska przyrodniczego, wysłuchali ciekawych informacji bosmana dotyczących rzeki Odry oraz uczestniczyli w pasowaniu na wilka morskiego. Po zakończonym rejsie klasa udała się do Parku Krasnala, gdzie miały miejsce różne formy integracji sportowo-rekreacyjne. Wycieczkę zakończyliśmy na ścieżce edukacyjnej w Parku Fizyki, gdzie uczniowie obejrzeli urządzenia z mechaniki, akustyki, optyki, hydrostatyki i wiele innych ciekawych urządzeń. Czas upłynął w bardzo miłej atmosferze a dodatkową atrakcją był przejazd pociągiem.