by

W imieniu Dyrekcji Szkoły i całego Grona Pedagogicznego składamy ogromne podziękowania Radzie Rodziców i wszystkim zaangażowanym rodzicom za przygotowanie i przeprowadzenie Szkolnego Festynu z okazji Dnia Dziecka : za zorganizowanie ciekawych stoisk, loterię fantową, pyszne ciasta i przekąski oraz za wspaniałą atmosferę zrozumienia, życzliwości i dobrej zabawy.

SERDECZNIE DZIEKUJEMY !

nauczyciele i uczniowie z SP nr 8

Przejdź do treści