Bicie rekordu w „Belgijce”

Jednym z punktów programu Festynu z okazji Dnia Dziecka było ustanowienie rekordu osób tańczących BELGIJKĘ. Udział wzięło… aż 296 osób, to wiecej niż na początku deklarowano. Tańczyli wszyscy: dzieci, młodzież, nauczyciele, dyrekcja. Przygotowania trwały od dwóch miesięcy. Chętni ćwiczyli układ na lekcjach WF oraz w trakcie SKS’ów. Serce rośnie, gdy cała społeczność potrafi się tak zintegrować. Wydarzenie to stało się znane w całej Polsce ponieważ mówiono o nas w popularnym serwisie informacyjnym Teleexpress oraz w wiadomościach TVP3 Gorzów. Bardzo dziękuję wszystkim za zaangażowanie i mam nadzieję, że w przyszłym roku uda nam się pobić dzisiejszy rekord. Koordynator: Agnieszka Górecka.

W SP nr 8 w Zielonej Górze uczniowie i nauczyciele zmierzyli się w biciu rekordu w „Belgijce” (tvp.pl)