U progu wakacji chcemy podkreślić ostatnie sukcesy plastyczne naszych uczniów.       Hanna Niezgodzka z kl. II c zdobyła III miejsce w V Regionalnym Konkursie Plastycznym „Kolorowa Muzyka”, organizowanym przez Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną I° w Zielonej Górze, a w nagrodę uczestniczyła w koncercie symfonicznym dla laureatów w Filharmonii Zielonogórskiej. Natalia Kotlęga z klasy IV c zdobyła II miejsce w kategorii GRAFIKA (grupa młodsza) w VIII Miejskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci i Młodzieży, organizowanym przez Okręg Zielonogórski Związku Polskich Artystów Plastyków pod hasłem: „Zielona Góra jest wielka – pamiętajmy o naszej historii(…)”. Wręczenie nagród – z rąk Prezydenta Miasta Janusza Kubickiego – odbyło się przy zielonogórskim ratuszu, a wystawa prac konkursowych w Galerii ProArte była dodatkowym wyróżnieniem. Uczennice przygotowała p. D. Jawornicka.