Pożegnanie odchodzącej z funkcji Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 8

im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze

Pani Elżbiety Iwaniec

W dniu 27.02.2023r. po 18 latach pracy w naszej szkole Pani Dyrektor Elżbieta Iwaniec przeszła na zasłużoną emeryturę.

Uroczyste pożegnanie z Radą Pedagogiczną, Pracownikami Obsługi i Przedstawicielami Rady Rodziców odbyło się 13.02.2023r. W spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele Urzędu Miasta- Pani Dyrektor Departamentu Edukacji i Spraw Społecznych- Wioletta Haręźlak i Pan Naczelnik Wydziału Oświaty Jarosław Skorulski. Nie zabrakło chwil zadumy, wspomnień, łez wzruszenia oraz wielu ciepłych słów, uśmiechów i życzeń.

Podczas uroczystości  Pani Dyrektor została również odznaczona złotym medalem Prezydenta Miasta za zasługi dla rozwoju miasta.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wspólną pracę, życząc jednocześnie spokoju, zdrowia i czasu na realizację swoich pasji.

Grono Pedagogiczne, Pracownicy Obsługi i Społeczność Szkolna