TALENCIAKI

Drodzy Rodzice oraz przyjaciele Szkoły Podstawowej nr 8

POTRZEBUJEMY WASZEGO WSPARCIA

Nasza szkoła ponownie bierze udział w akcji organizowanej przez sklepy LIDL pod hasłem „Szkoły pełne talentów”, w których zbieramy TALENCIAKI.

W zeszłym roku, dzięki Państwa zaangażowaniu udało nam się pozyskać m.in. pomoce edukacyjne dla klas 1-3, sprzęt sportowy, gry logiczne dla uczniów, mobilny głośnik, używany podczas „Muzycznych piątków”, zestawy arytmetyczne oraz duże zestawy konstrukcyjne dla młodszych uczniów.

TALENCIAKI otrzyma każdy, kto od 02.09.2024 r. do 31.10.2024 r. zrobi zakupy w sklepie LIDL o wartości 50 zł (w tym 1 owoc lub 1 warzywo). Taki kupon możecie Państwo przekazać wybranej szkole.

Aby TALENCIAKI trafiły do SP8, wystarczy:

1. wrzucić je do pudełka znajdującego się przy portierni / w świetlicy / w bibliotece

LUB

2. samodzielnie zeskanować kod przypisując go do naszej szkoły. Szczegóły szkoły (lidl.pl)

Każdy TALENCIAK ma znaczenie!

Im ich więcej, tym więcej nagród trafi do naszych uczniów!