LAUREAT WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z MATEMATYKI

Dnia 8 maja 2024 r. w Sulęcińskim Ośrodku Kultury w Sulęcinie odbyło się uroczyste podsumowanie Konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa lubuskiego organizowanych przez Lubuskiego Kuratora Oświaty. Podczas uroczystości Lubuski Kurator Oświaty – Mariusz Biniewski oraz z-ca Burmistrza Sulęcina – Iwona Walczak wręczyli zaświadczenia i nagrody dla laureatów oraz podziękowania dla nauczycieli przygotowujących uczniów do konkursów.

Z ogromną radością ogłaszamy, iż tytuł Laureata Konkursu Przedmiotowego z Matematyki otrzymał Kajetan Grobelny z klasy 8a uzyskując 95% punktów możliwych do zdobycia. Uzyskał on najwyższy wynik spośród wszystkich uczniów klas 8 w województwie Lubuskim. Wykazał się niesamowitą wiedzą oraz umiejętnościami matematycznymi. Tytuł laureata umożliwia mu dostanie się do wymarzonej szkoły średniej oraz zwolnił go z egzaminu ósmoklasisty z matematyki.

Kajtku, serdecznie gratulujemy Tobie, jak i Twoim Rodzicom. Jesteśmy z Ciebie dumni i życzymy Ci dalszych sukcesów!